RUN ARGE Hakkında

manset haber manset haber

Özel Yazılım

manset haber manset haber

Bilgi Edinme Yazılımı

manset haber manset haber

Danışmanlık ve ARGE

manset haber manset haber
jQuery Carousel
Öne Çıkan Haberler
Duyurular

Hakkımızda

Run Arge kısa süre içinde yatırım çalışmalarını tamamlamış ve Ankara'da şu anki adresinde faaliyetlerine başlamıştır RunArge , kurulduğu tarihten itibaren ileri teknolojiye dayalı olarak, programlı bir şekilde yelpazesini genişletmiş ve bugünkü konumuna gelmiştir.

RunArge , toplam kalite yönetimi alanında yazılım, tasarım, internet çözümleri faaliyetleri ile kendisine hedef belirlemiştir, bununla birlikte özel yazılım çözümleriyle müşterilerine özel çözümler getirmeyi kendisine amaç edinmiştir, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutmuş, sektördeki yerini hak etmeye çalışmıştır.

RunArge , bu çalışmaların yanısıra web tasarımları, vertabanı uygulamaları, online satış uygulamaları, otomasyonlar yaparak ülke genelinde pek çok projeye imza atmıştır.

RunArge , içinde bulunduğumuz yüzyılın ihtiyaçları doğrultusunda ülkemizin hızla gelişmekte olan dünya teknolojisi ile aynı seviyede olması gerektiğini düşünmektedir. Bu sebeple firma olarak gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz projelerden biri toplam kalite yönetim sistemi'dir.

RunArge Yazılım Danışmanlık olarak E-Devlet uygulamalarına özel olarak ilgi gösterilmiş ve bir çok devlet kurumunda bu uygulamalar başarıyla kullnaılmaktadır.Hukuk Müşavirliklerinde kullanılan Hukuk Bilgi Sistemi yazılımımız ve Bilgi Edinme Yönetim Sistemimiz çeşitli devlet kurumlarında vatandaşla devlet arasındaki köprüyü hızlı geçiş noktalarına çevirmiştir.